Üyelik

* indicates required
Neden Üye Olmalısınız?

Bu yazıyı tesadüf eseri okuyor olamazsın. Burada bulunduğuna göre Rock müzik senin için
bir müzik türünden çok daha öte. Gençliğinin tüm idealist duygularını körükleyen, sana yol
gösteren ve daha güçlü adımlarla hayata devam etmeni sağlayan en büyük araç. Bizim için de böyleydi…

2007 yılında bir kaç arkadaşımız kulaklarını çıkarmaya karar verdi ve Sakarya için imkansız denilen Rock müziğin burada da icra edilmesini sağladı. Yolun başında herkes onlara “deli” diyordu fakat şuanda biz onlara “deli” diyoruz. Tarihimize bir göz atıp ne kadar büyük işler başardığımızı görebilirsin.

Herşeye rağmen yetersiz olduğumuzu biliyoruz. Rock müziği daha da ileriye taşıyacak neferlere ihtiyaç var. Toplulukta bazen fikir çok adam yok, bazen de adam çok fikir yok kıvamına geliyoruz. Bu nedenle tam olarak “Sana” ihtiyacımız var.

Bizimle birlikte Rock müziği daha güzel günlere taşımaya ne dersin?

Neden Aktif Üye Olmalısınız?

Bazı arkadaşlar sadece bir kayıt formu doldurarak Rock müzik adına büyük bir şey yaptıklarını zannediyor. Ama senin öyle olmadığını biliyoruz. Çünkü sen Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica vb. grupların bugün var olmalarındaki en büyük iki nedenin şunlar olduğunu biliyorsun; Disiplin ve Çalışmak.

Biz de çalışıyoruz. Senin de bizim gibi kafanı hobbit oyuğundan biraz daha çıkarman
gerekiyor. Sana asla yorulmayacağın sözünü vermiyoruz. Kesinlikle çok yorulacaksın. Ama toplulukta yaşadıklarından ve edindiğin deneyimlerden sonra “İyi ki SAÜROCK’ta aktif olarak görev aldım.” diyeceksin. Bunu garanti ederiz! Yani inşallah. Herhalde, öyle umuyoruz… 🙂

Aktif üye olmak için öncelikle toplantılarımıza katılmalısın. Herkese açıktır ve fikirlerini bizimle paylaşabilirsin. Dilediğin zaman görev de alabilirsin. Topluluk sana zorla görev veremeyeceği gibi sadece senden elini taşın altına sokmanı bekler.

Bu görevler bazen bir afiş asımı, bazen stant görevi olur. Yok bunlar bana yetmez, büyük oynamak istiyorum dersen yolun her zaman açık. SAÜROCK üzerinde isteyen herkes istediği her görevi bugüne kadar almıştır. Yeter ki tüm aktif üyeleri buna inandır. Biz demokratik bir topluluğuz.

Hala okuyorsun! Sende iş var. Hadi toplantılarımıza bir göz at ve ilk fırsatta bizimle tanış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir